گنبد شیشه ای چارسیک در ابعاد مختلف قابل سفارش می باشد. جهت دریافت مشاوره یا سفارش با چارسیک تماس بگیرید.

طرح آفتابگردان

گنبد شیشه ای چارسیک طرح آفتابگردان

طرح گل

گنبد شیشه ای چارسیک طرح گل

طرح مدرن آواز

گنبد شیشه ای استین گلاس، طرح مدرن آواز

طرح شفق

گنبد شیشه ای چارسیک طرح شفق

طرح کارشیو

گنبد شیشه ای چارسیک طرح کارشیو

طرح مینیمال

گنبد شیشه ای استین گلس، طرح مینیمال چارسیک

طرح واران

گنبد شیشه ای چارسیک طرح واران

طرح شمسه

گنبد شیشه ای چارسیک طرح شمسه

طرح مدرن واره

گنبد شیشه ای چارسیک طرح مدرن واره

طرح نیلوفر

گنبد شیشه ای چارسیک نیلوفر

طرح کاربندی

گنبد شیشه ای چارسیک طرح کاربندی

طرح مدرن آذین

گنبد شیشه ای چارسیک طرح مدرن آذین

طرح آفتاب

گنبد شیشه ای چارسیک طرح آفتاب

طرح شعله

گنبد شیشه ای چارسیک طرح شعله

طرح نئو مدرن

گنبد شیشه ای استین گلاس، طرح نئو مدرن

گنبد شیشه ای یکی از از عناصر تکامل یافته معماری محسوب می شود. اجرای گنبد با متریال های مختلفی همانند سنگ و آجر در سبک های مختلف معماری از دیرباز انجام شده است. اهمیت وجود نور در فضا، استفاده از شیشه ها را در دیوارها و سقف ها اجتناب ناپذیر کرده است. گنبد ها نیز با توسعه تکنولوژی و توان مهندسی و فنی، این امکان را یافته اند تا با شیشه اجرا شوند و بتوانند با عبور و کنترل نور در فضا، علاوه بر ایجاد زیبایی خیره کننده و به وجود آوردن نقوش، نقش نورگیر را نیز داشته باشند. گنبد سازه ای است که از نظر بصری دارای حس روانشناختی قوی و زیبایی شناسی منحصر به فردی است. احساسات انسانی با قرار گرفتن در زیر گنبد شکلی متعالی به خود می گیرد و انسان را به تحسین وا می دارد.
شیشه از منظر معماری، دارای خواص و ویژگی های خاصی است. استفاده از شیشه در گنبد و به وجود آمدن گنبد شیشه ای، می تواند تاثیر گنبد بر کیفیت فضا را دو چندان کند. حس اوج، تعالی، تکامل، آرامش، وجد، ریتم، نشاط، شفافیت و روشنایی از جمله ویژگی هایی است که یک گنبد شیشه ای می تواند در فضا ایجاد کند.
چارسیک؛ طراح و مجری گنبد شیشه ای در فرم ها، نقش ها، طرح ها، رنگ ها و سبک های مختلف معماری است که با استفاده از توان فنی – مهندسی و اتکا به تجربیات فراوان خود در گذشته، توانسته است در کشورمان ایران به ساخت و اجرای این گنبد ها بپردازد. با توجه به حساسیت و ویژگی های خاص شیشه، طراحی دقیق جزئیات اجرایی، نقش و نگار شیشه ها و همچنین اجرا و نصب مهندسی شده گنبد شیشه ای از اهمیت بسیاری برخوردار است. خوشبختانه چارسیک توانسته است با ارتقای سطح فنی و کیفی گنبد شیشه ای، گام های ارزنده ای برداشته و اجرای این گنبدها را به بهترین شکل ممکن میسر کند.