گنبد شیشه ای پریشان، بوشهر

گنبد شیشه ای پریشان نورگیر سقفی تزئینی

گنبد شیشه ای استیند گلس پریشان

گنبد شیشه ای پریشان، بوشهر. این گنبد شیشه ای با قطر ۴٫۲ متر و ارتفاع ۱٫۳ متر در استان بوشهر اجرا گردید. شیشه های به کار رفته در این گنبد شیشه ای که با تکنیک استیند گلس ساخته شده است ، شیشه هایی به رنگ های دودی ، برنز و طلایی است. همچنین از شیشه های مات به عنوان زمینه در این کار استفاده شده است. تعداد قطعات شیشه در این گنبد شیشه ای ، ۲۳۱۰ قطعه است که همگی با استفاده از نیروی انسانی و بدون دخالت دستگاه برش و ابزار خورده اند و سپس در کنار یکدیگر قرار گرفته و طرح کلی را به وجود آورده اند.

گنبد شیشه ای استین گلس بوشهر پریشان
گنبد شیشه ای بوشهر پریشان


ارزش تکنیک استیند گلس دقیقا به بعد هنری آن و موضع دست ساز بودن آن مربوط است. شیشه ها پس از تعییین طرح ، برش داده شده و در کنار یکدیگر مونتاژ می شوند.

گنبد شیشه ای بوشهر پریشان


گنبد شیشه ای استیند گلس پریشان واقع در ویلای مسکونی لوکس در استان بوشهر توسط گروه هنری چارسیک با موفقیت نصب و اجرا گردید. استقرار این گنبد شیشه ای در بالای راه پله ، زیبایی و شکوه خاصی را به فضای داخلی اضافه کرد.

گنبد شیشه ای استین گلس بوشهر پریشان


پس از آماده سازی و مونتاژ شیشه ها در کارگاه چارسیک ، شیشه های ساخته شده به محل نصب در استان بوشهر منتقل شده و سپس طی یک روز مرحله نصب انجام شد. آب بندی کامل گنبد نیز جزء مواردی است که در این پروژه لحاظ شده است.

گنبد شیشه ای بوشهر پریشان


شما نیز می توانید برای اجرای گنبد شیشه ای استین گلاس و تیفانی با انواع طرح ها و رنگ بندی های متنوع ، با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید و از مشاوره کارشناسان و تکنسین های چارسیک بهرمند شوید.

متبلمت م تسمت متم تمیستم تمت میتمبت خحهفثصحه کنت تتم تمثصت متث مثت تثم تمثتق متمنثد مثن تمثتقم ثصا قمثصاقم ام اثمقا نمثاقم ثاقنمثصاقخ عثصجقهضجخقج ثح ح عهح حعتحث تح تثح عت تحثخت تع حتع حت ت خت ت ات ثهق هثقه ثجع حخثت قثتهقعحث عق حعتح عتثحقت عحثعق ثخح خحقثتحخقثخح عتثحقث خقتثخحقت