گنبد شیشه ای درویش؛ کرج

گنبد شیشه ای استیند گلس درویش؛ کرج، عظیمیه

گنبد شیشه ای استیند گلس به عنوان یک سقف نورگیر تزئینی و دکوراتیو انتخابی بسیار شایسته برای فضاهای داخلی محسوب می شود که می تواند تمام عناصر معماری داخلی را تحت الشعاع قرار دهد.

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو
گنبد شیشه استیند گلس درویش واقع در منطقه عظیمیه شهر کرج با استفاده از نور مصنوعی توانسته است فضایی متفاوت ، خاص ، لوکس و نورانی را در پارکینگ ساختمان مسکونی ایجاد نماید.

نورگیر سقفی مدرن و تزئینی چارسیک
استفاده از این گنبد در فضای پارکینگ بسیار هوشمندانه است. چرا که در بدو ورود بازدید کنندگان و مهمانان ( با توجه به اینکه ورودی ساختمان از پارکینگ تعریف می شود ) این گنبد شیشه ای تزئینی چشم بیننده را به خود خیره می کند.
استفاده از رنگ های ارغوانی، آبی ، قرمز ، فیروزه ای ، زرد و نارنجی در ترکیب بندی رنگ های این سقف شیشه ای تزئینی توانسته است زیبایی منحصر به فردی را به فضای داخلی القا نماید.
اجرای این گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی تزئینی با توجه به اینکه از نور مصنوعی بهرمند است جزئیات بسیار ریز و متودهای خاص اجرایی را می طلبید که گروه هنری چارسیک با اتکا به توانایی ها و تجارب خود در گذشته ، اجرای آن را به نحو احسن به انجام رسانید.
این گنبد شیشه ای تزئینی که با استفاده از تکنیک های لوکس و دست ساز استین گلس و تیفانی ساخته شده است با قطر ۲٫۵ متر و ارتفاع ۸۰ سانتیمتر در جای خود تعبیه و نصب گردید.
تعداد تقسیم بندی های این نورگیر سقفی تزئینی ۱۰ قسمت می باشد که همگی طبق طرح مورد تایید کارفرما ساخته شده است. این ۱۰ موتیف تکرار شونده در کنار هم توانسته اند فضایی بسیار خیره کننده و خاص را در معماری داخلی این ساختمان مسکونی به وجود آورند.

سقف شیشه ای تزئینی در شهر کرج توسط چارسیک طراحی، تولید و اجرا گردید.این نورگیر سقفی، با بهره گیری از نور مصنوعی فضایی متفاوت را در این ساختمان مسکونی بوجود آورده است.

 

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو

 

نورگیر سقفی شیشه ای تزئینی چارسیک. گنبد شیشه ای دکوراتیو