گنبد شیشه ای استین گلس

نورگیر سقفی گنبدی و فلت

گنبد های شفاف چارسیک، راهی نو برای نورگیری یا


یکی از محصولاتی که چارسیک در چند ساله گذشته به سبد محصولات خود اضافه نموده است گنبدهای شفاف است. گنبدهایی که علاوه بر دارا بودن خواص شفافیت شیشه، خاصیت هایی منحصر به فرد دارد که سبب تمایز , و همچنین برتری آن نسبت به شیشه شده است. این گنبد ها نورگیر سقفی مناسبی برای فضاهای مختلف هستند.
متریالی که در این گنبد ها استفاده می شود، مقاوم، منعطف، عایق رطوبت، فیلتر UV و سایر پرتوهای مضر آفتاب است.

گنبد شفاف چارسیک. نورگیر سقفی


استفاده از این متریال برای اولین بار در گنبدهای شیشه ای چارسیک به کار برده شد و سپس با اعمال برخی دیتیل ها و جزئیات خاص، خود تبدیل به سبکی جدید از گنبد گردید. هدف از استفاده از این متریال، رضایت مشتریان برای دریافت متریالی با قیمت مناسب تر و همچنین راحت تر شدن پروسه نصب و راه اندازی توسط چارسیک بود. گنبد های شفاف با قرارگیری در سقف می توانند نقش یک نورگیر سقفی را به طور کامل داشته باشند که نور محیط داخل را فراهم می آورد.

گنبد شفاف چارسیک. نورگیر سقفی


یکی از دیگر ویژگی های این متریال نسبت به شیشه عدم شکست و آسیب رسانی به بهره برداران از آن فضاست. استفاده از شیشه حتی در صورتی که سکوریت باشد، می تواند در شرایط مختلف آسیب رسان باشد. گنبد شفاف یا غیر شفاف در مقابل هر ضربه ای از خود مقاومت نشان داده و امکان شکست آن نزدیک به صفر است.
از دیگر مزایای این متریال نسبت به شیشه قیمت پایین تر آن است. چرا که شیشه ای که مناسب قرارگیری در قاب گنبد باشد می بایست حتما سکوریت، لمینت و دو خم گردد که هر یک از این موارد بر قیمت شیشه می افزاید.
همچنین علاوه بر وجود رنگ شفاف در این متریال، رنگهای دیگری نظیر شیری، آبی، سبز، نارنجی، برنز و … نیز وجود دارد که می تواند متناسب با محیط اطراف و کاربری آن محیط به کار برده شود.

گنبد شفاف چارسیک. نورگیر سقفی


در پایان توصیه می گردد در صورت تمایل به داشتن فضایی دارای نور طبیعی مناسب و ایجاد کیفیت فضایی متفاوت و خاص شما می توانید با هزینه ای به مراتب کمتر نسبت به سایر مصالح قدیمی، این کیفیت فضایی را ایجاد نمایید.
با کارشناسان ما در تماس باشید و با کمک آن ها بهترین انتخاب را انجام دهید…تصفیه نور

پاسخی بگذارید