گنبد شیشه ای استیند گلس گوزل، اردبیل

گنبد شیشه ای استیند گلس گوزل، اردبیل. گنبد شیشه ای استیند گلس گوزل در شهر اردبیل و توسط گروه هنری چارسیک طراحی و اجرا شده است. این گنبد شیشه ای در یک خانه مسکونی دوبلکس قرار گرفته است. این خانه دوبلکس با داشتن یک مقطع دایره ای به قطر ۲۲۰ سانتیمتر در سقف خود، لزوم استفاده از نور طبیعی جهت ایجاد روشنایی در محیط داخلی تبیین می نمود.

سقف شیشه ای لوکس و خاص چارسیک
سقف شیشه ای لوکس و خاص چارسیک

گروه هنری چارسیک با بهرمندی از تجارب موفق خود در گذشته اقدام به طراحی ، ساخت و اجرای این گنبد شیشه ای با تکنیک استیند گلس نمود. این گنبد شیشه ای با طراحی کلاسیک و رنگ های کاملا سنگین شامل برنز، طلایی و دودی توانست به یکی از المان های بصری برجسته در این خانه مسکونی تبدیل شود.

نورگیر سقفی گنبدی تزئینی و دکوراتیو
نورگیر سقفی گرد تزئینی


این گنبد شیشه ای مجموعا از ۷۱۲ قطعه شیشه تشکیل شده است که با تکنیک استیند گلس در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. یگ گنبد شیشه ای با تکنیک استیند گلس در فضای معمارانه قادر است فضای داخلی را از یک فضای تکراری و روتین بیرون آورده و معماری فضا را کاملا خاص، لوکس و متفاوت کند. دست ساز بودن این نوگیرهای سقفی تزئینی کمک شایانی به منحصر به فرد شدن فضا می کنند.

نورگیر سقفی گنبدی تزئینی و دکوراتیو
سقف نوگیر دایره ای شکل مدرن


مقیاس ریز و مینیاتوری تکنیک استین گلس قادر است یک المان بصری با زیبایی شناسی فوق العاده و اعجاب انگیز به وجود آورد. به طوری که این گنبد شیشه ای و نورگیر سقفی دکوراتیو با تکنیک استین گلاس می تواند به عنوان شاخص ترین المان یک فضای معمارانه مطرح شود.

سقف شیشه ای لوکس و خاص چارسیک


قرار گیری گنبد شیشه ای استین گلاس گوزل در معرض هوای آزاد، از طرف پشت بام ، لزوم آب بندی و هوا بندی آن را مورد توجه قرار می داد. به خصوص که شهر اردبیل ، شهری پر بارش و از مناطق سرد سیر ایران محسوب می شود. شیشه های تزئینی با تکنیک استیند گلاس پس از آماده سازی در کارگاه چارسیک و انتقال به محل پروژه ، توسط گروه نصب چارسیک با موفقیت نصب و اجرا شد. حضور گروه نصب چارسیک در محل پروژه ها در شهرهای مختلف ایران ، لزوم دقت و ظرافت در اجرای این نوع از نورگیرهای سقفی تزئینی را پدیدار می کند. به طوری که تمام پروژه های انجام شده توسط گروه هنری چارسیک تماما با حضور گروه فنی و نصب چارسیک به انجام رسیده است.
شما نیز می توانید برای طراحی و اجرای یک نورگیر سقفی خاص، لوکس و نفیس با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید.

تماس با چارسیک