سقف شیشه ای تزئینی عظیمیه کرج

نورگیر سقفی تزئینی با تکنیک استیند گلس در منطقه عظیمه کرج توسط گروه هنری چارسیک طراحی، ساخت و اجرا گردید.

سقف شیشه ای تزئینی عظیمیه با طرح و رنگی برگرفته از شیشه های ارسی ایرانی طراحی و ساخته شده است. شیشه های رنگی در پنجره های قدیمی و سنتی ایرانی یکی از شگفت انگیز ترین المان های معماری ایرانی محسوب می شود که هنوز در برخی از بناهای تاریخی با قی مانده اند. اسن شیشه ها در طرح های متنوع با استفاده از چوب در کنار یکدیگر قرار گرفته و طرح کلی را به وجود می آورند. به این شیشه ها و کاربرد آن اصطلاحا ارسی گفته می شود. خط و خطوط و طرح ارسی در پنجره های سنتی ایرانی برگرفته از روح معماری ایرانی و کاربندی های آن است.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی
سقف شیشه ای تزئینی عظیمیه کرج با استفاده از تکنیک استین گلس ساخ تهشده است. هنری دست ساز که تلفیقی از شیشه و فلز است. شیشه هایی که به صورت قطعات بسیار کوچک به وسیله فلزاتی در کنار هم مونتاژ و محکم می شوند. این سقف شیشه ای به طور کامل مدیون طرح های سنتی ایرانی در زمینه طراحی شیشه است.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی
این سقف مستطیل شکل به طول ۲۰۰ سانتیمتر و عرض ۱۲۰ سانتیمتر در پادری آسانسور قرار دارد. در طراحی انجام شده این ابعاد به ۴ قسمت مساوی تقسیم شده و قطعات شیشه به لحاظ طرح مکمل یکدیگر شده اند تا با کنار هم قرار گرفتن ، طرح کلی را به وجود آورند.

سقف شیشه ای نورگیر تزئینی
استفاده از نور مصنوعی در پشت این شیشه ها برای روشنایی بخشی و ایجاد زیبایی در محیط یکی دیگر از ویژگی های این سقف شیشه ای تزئینی است. گروه هنری چارسیک پس از ساخت سازه فلزی و شیشه ها در کارگاه چارسیک با انتقال ملزومات به محل نصب ، انجام پروسه نصب را در مدت زمان دو و نیم ساعت به پایان رسانید.
ما نیز می توانید برای اطلاع از قیمت و شیوه اجرای نورگیرهای سقفی تزئینی با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید.