سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی ، کرمان

سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی ، کرمان. طراحی و اجرای سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی در شهر کرمان توسط گروه هنری چارسیک انجام پذیرفت. این سقف شیشه ای فلت با قطر ۳ متر اجرا شده است. طراحی و رنگ بندی این سقف شیشه ای که صورت تخت اجرا شده است، با الهام از سبک مدرن انجام شده است. شیشه های رنگی برنز، طلایی و دودی ، شیشه هایی هستند که در این سقف نورگیر لوکس مورد استفاده قرار گرفته اند.

سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی ، کرمان


شیشه ها با تکنیک استیند گلس ساخته شده اند. تکنیکی که دست ساز، نفیس و بسیار لوکس محسوب می شود. قرارگیری این نورگیر سقفی در فضای معمارانه این خانه مسکونی که با بهترین متریال ها ساخته شده است، توانسته هارمونی بسیار زیادی را با سایر عناصر و اجرای ساختمان برقرار نماید. این سقف شیشه ای با قرار گیری بر فراز راه پله های خم این خانه دوبلکس ، نمایی متفاوت رت به این فضای سیال و پویا داده است.

سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی ، کرمان


طراحی و اجرای سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی ، کرمان. نورگیر سقفی اجرا شده توسط چارسیک در این بنای مسکونی با بهرمندی از نور طبیعی، روشنایی کنترل شده ای را به فضای داخلی بخشیده است. شیشه های تراش خورده و ابزار خورده رنگی شامل رنگ های برنز، طلایی و دودی در این نورگیر سقفی، توانسته است عبور نور منحصر به فرد و متفاوتی را در فضای داخلی به وجود آورد. این عبور نور با شکستی زیبا و قابل توجه ، طرح موجود در شیشه های استیند گلس را در دیوارها و کف این خانه مسکونی زیبا منعکس می کند.

شیشه تزئینی سقف و درب
شیشه تزئینی و دکوراتیو مدرن


به دلیل قرار گیری این نورگیر سقفی در معرض هوای آزاد و بارن و برف احتمالی، لزوم آب بندی و هوابندی آن مورد توجه بود. گروه نصب چارسیک با حضور در محل پروژه اقدام به انجام نصب شیشه ها و آب بندی و هوابندی این نورگیر سقفی تزئینی نمود. شیشه های این نورگیر سقفی پس از ساخت و پرداخت در کارگاه چارسیک و انتقال به شهر کرمان و محل نصب، آماده نصب شد و با حضور گروه نصب چارسیک در محل ، مراحل نصب و آب بندی شیشه ها در طول یک روز به انجام رسید.

سقف شیشه ای استیند گلس مهدوی ، کرمان


مجموعا تعداد ۱۷۲ قطعه شیشه در طرح استیند گلس این سقف نورگیر تزئینی مدرن به کار رفته است که در کنار یکدیگر به وسیله فلزات مخصوص محکم شده اند . همچنین فریم این نورگیر سقفی به ۵ قسمت تقسیم شده است که شامل یک دایره در وسط سقف و ۴ مدول مشابه در اطراف این دایره است. ارتفاع کف تا سقف در این خانه مسکونی دوبلکس و لوکس ، ۶ متر است و بیننده از فاصله ۳ متری در طبقه اول و ۶ متری در طبقه همکف قادر به دیدن این سقف است.

شیشه تزئینی سقف و درب


شما نیز می توانید برای خانه مسکونی خود یک نورگیر سقفی در نظر بگیرید تا فضایی خاص و به دور از طراحی های روتین را به وجود بیاورید. برای این امر و دریافت مشاوره رایگان، کافی است با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید.

شیشه تزئینی سقف و درب
شیشه چجوری درست میشه

تماس با چارسیک