گروه هنری چارسیک در حوزه طراحی داخلی با تاکید بر متریال شیشه و تکیه بر تکنیک های دست ساز فعالیت خود را آغاز نموده است. محصولات دکوراتیو لوکس با استفاده انواع متریال ها از دیگر مواردی است که در چارسیک طراحی و اجرا می گردد. بهره گیری از تئوری های علمی طراحی معماری، اتکا به توان فنی، مهندسی و اجرایی و همچنین استفاده از تجربیات فراوان گذشته، مواردی است که اصول سه گانه چارسیک را تشکیل می دهد. طراحی و اجرای گنبدهای شیشه ای طرح دار، آینه های دکوراتیو، شیشه های تزئینی، نورگیرهای سقفی و درب های ورودی از جمله فعالیت هایی است که به آن پرداخته می شود. همچنین با هدف گسترش عمومی تکنیک های دست ساز شیشه، دپارتمان آموزش چارسیک به آموزش تئوری و عملی تکنیک های استیند گلاس، تیفانی گلاس و فیوز گلاس می پردازد.
همکاری با هنرمندان مختلف و استفاده از هنر دست و فکر زیبای آنان همواره از افتخارات چارسیک بوده و هست، از همین رو ما از محصولات، صنایع دستی و هنرهای زیبای هنرمندان در حوزه های مختلف همواره استقبال کرده و همکاری با آنان را از سرمایه های ارزشمند خود می دانیم.
چارسیک تمام آنچه که دارد را در راه رضایت مشتریان خود به کار خواهد بست. مشتری مداری اولین اولویت گروه هنری چارسیک تعیین شده است.
امید است که بتوانیم گامی در راستای بازگشت به معماری اصیل و درست برداریم و در ارتقای سطح کیفی دست ساخته های معمارانه سهیم باشیم.

با آغوش باز، نظر و انتقاد شما را پذیراییم…

گروه هنری چارسیک

info@charsik.com