آینه ونیزی چارسیک در ابعاد مختلف قابل سفارش می باشد. جهت دریافت مشاوره یا سفارش با چارسیک تماس حاصل فرمایید.

طرح مارینو

آینه ونیزی

طرح ژکوند

آینه ونیزی خاص

طرح مورانو

آینه ونیزی

طرح پارادیزو

آینه ونیزی

طرح ماریا

آینه ونیزی

طرح مونالیزا

آینه ونیزی چارسیک

طرح سیسیل

آینه ونیزیآینه ونیزیآینه ونیزی

حس آینه در فضای داخلی

آینه می تواند به پیدایش روح در محیط کمک کرده و به واسطه ایجاد حس در فضا، موجب ارتقای کیفیت فضایی گردد. آینه با انعکاس پیرامون خود، به اشخاص و اشیاء هویت می بخشد و آنها را حائز اهمیت می کند.

برای ایجاد حس مکان باید به دنبال آینه هایی خاص با طراحی های منحصر به فرد بود. این امر موجب می شود که خریدار و یا استفاده کننده، فضا را به ذهن خود بسپارد و اولین مقوله ای که راجع به فضایی بازدید شده به ذهنش متبادر می شود، آینه خواهد بود.
آینه در ایجاد حس مکان( حسی که به موجب آن استفاده کنندگان از فضا، بوسیله المان ها و طراحی های خاص، فضا را به دلیل تمایز آن، به خاطر بسپارند و با محیط ارتباط درونی برقرار کنند) نقشی بی بدیل و پر رنگ دارد. استفاده از آینه در فضای داخلی موجب ایجاد حس صمیمیت و شفافیت می شود.

گروه هنری چارسیک با طراحی و اجرای آینه های خاص و منحصر به فرد، گامی نوین در طراحی داخلی برداشته است. کافی است شما ابعاد و طرح آینه مورد نظر خود را به ما بسپارید تا پس از طی پروسه طراحی، ساخت و اجرا، آینه مد نظر در نهایت ظرافت آماده گردد.
امروزه آینه جزئی جدا نشدنی در صنعت ساختمان و طراحی داخلی محسوب می شود. آینه می تواند با طراحی های تخصصی، فضای داخلی را به کلی تحت تاثیر قرار دهد. آینه ها در طراحی های مدرن و کلاسیک که جزء مهمترین سبک های طراحی داخلی هستند، قابلیت اجرایی دارند.
آینه دکوراتیو، تراشدار، ونیزی و طرح دار، آینه هایی هستند که در چارسیک زراحی و اجرا می شوند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با چارسیک در تماس باشید.