آینه تراشدار چارسیک در ابعاد مختلف قابل سفارش می باشد. جهت دریافت مشاوره یا سفارش با چارسیک تماس حاصل فرمایید.

طرح سفارشی

آینه لوکس
آینه تراشدار طرح کندو
آینه تراشدار دیواری
آینه تراشدار دیواری

طرح مربع

آینه تراشدار دیواری مدرن
آینه تزئینی ابزار خورده تراش خورده چارسیک
آینه تراشدار دیواری
آینه تراشدار دیواری

طرح ترکیبی

آینه دیوارپوش جورچین
آینه تراش خورده جورچین
آینه کلاسیک دیجی کالا
آینه پازلی

طرح لوزی

آینه تراشدار لوزی
آینه تراشدار دیواری
آینه پازلی لوزی
آینه تراشدار دیواری

آینه تراشدار دیواری لوزی و ترکیبی

آینه های تراشدار در طرح های متنوعی قابلیت اجرا دارند. گروه هنری چارسیک با انجام طراحی های منحصر به فرد و ویژه دکوراسیون داخلی شما، می تواند گامی موثر در اثر بخشی فضای داخلی شما و افزایش کیفیت بصری آن بردارد. آینه های تراشدار پس از طراحی با توجه به ابعاد دیوار شما، با دستگاه سی ان سی برش داده می شوند. دقت دستگاه در برش از عوامل تعیین کننده کیفیت انتهایی آینه است. هرچه دقت برش بیشتر باشد، پروسه نصب آسان تر و نتیجه کار تمیز تر و زیباتر خواهد بود.
پس از انجام برش با دستگاه سی ان سی، قطعات آینه با استفاده از دستگاه تراش، به اندازه دلخواه تراش داده می شود.

تراش آینه تاثیر بسیار زیادی در زیبایی آن خواهد داشت. قرار گیری قطعات آینه در کنار هم و شکست نور و درخششی که تراش ها ایجاد می کنند، بسیار زیبا و دل نشین خواهد بود. ایجاد شفافیت و روشنایی در محیط، یکی از کاربرد های آینه است. آینه تراشدار دیواری می تواند در هر محیطی با هر سبک طراحی جای گیرد. آینه هایی که به صورت لوزی برش و تراش داده می شوند، یکی از انواع طرح های آینه های تراشدار هستند. آینه با طرح لوزی در سبک های طراحی مدرن و کلاسیک قابلیت استفاده دارند.

استفاده از آینه هایی با کیفیت درجه یک و همچنین برش و تراش استاندارد آنها، بسیار مهم و حائز اهمیت است. اگر آینه ها دارا درجه کیفیت موثری نباشند و یا به طور مناسب برش و تراش داده نشوند، بی شک زیبایی موثری نخواهند داشت و نمایش آنها در محیط، نمایشی شایسته نخواهد بود.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت آینه تراشدار دیواری با گروه هنری چارسیک در ارتباط باشید و ضمن بهرمندی از مشاوره رایگان در مورد طرح و نحوه اجرا در محیط داخلی خود نیز اطلاع پیدا کنید.